wtorek, 9 marca 2010

Ocena.


 
Nick ; honia1222honia
 
 Bardzo fajny makijaż- śliczny! Fryzura jest okey. Fajne kolczyki, nie lubię pasemek. Ta biała pasuje ale ta różowa?! Blee...! Ale wszystko razem daje niesamowity efekt!
10/10

 
Mogło być lepiej. Nawet fajne ciuchy- źle dobrane! Nie pasuje darmowy naszyjnik. No i ta pasemka. Wygląda na swój sposób ciekawie.
6/10



Okładka pół na pół. W środku? Mogłaś się bardziej postarać ale nie jest źle! Fajne gwiazdy.  Ładne kolory miło się ogląda no ale cóż . . . 
5/10

Ciuchy nie najlepsze. Całość wyszła . . . genialnie ! Pięknie po prostu pięknie !
10/10
Łączna ilość punktów 31/40
No, no nie źle. Dostała byś bardzo dobry - .