wtorek, 9 lutego 2010

Pati170

Najpierw metamorfoza dolki Pati170. Ocenę zrobię kiedy indziej, ale na pewno nie jutro- idę na dyskotekę (jupi).

Co ta ma być?!

Nie piszę z imienia ale jedna z ,, miłośniczek,, lalek chyba albo na pewno odwiedzała mój profil. Boystarfashion to mój klub a jej?!