Najpierw metamorfoza dolki Pati170. Ocenę zrobię kiedy indziej, ale na pewno nie jutro- idę na dyskotekę (jupi).
wtorek, 9 lutego 2010
Co ta ma być?!
Nie piszę z imienia ale jedna z ,, miłośniczek,, lalek chyba albo na pewno odwiedzała mój profil. Boystarfashion to mój klub a jej?!
Subskrybuj:
Posty (Atom)

