wtorek, 9 marca 2010

Ocena.


 
Nick ; honia1222honia
 
 Bardzo fajny makijaż- śliczny! Fryzura jest okey. Fajne kolczyki, nie lubię pasemek. Ta biała pasuje ale ta różowa?! Blee...! Ale wszystko razem daje niesamowity efekt!
10/10

 
Mogło być lepiej. Nawet fajne ciuchy- źle dobrane! Nie pasuje darmowy naszyjnik. No i ta pasemka. Wygląda na swój sposób ciekawie.
6/10



Okładka pół na pół. W środku? Mogłaś się bardziej postarać ale nie jest źle! Fajne gwiazdy.  Ładne kolory miło się ogląda no ale cóż . . . 
5/10

Ciuchy nie najlepsze. Całość wyszła . . . genialnie ! Pięknie po prostu pięknie !
10/10
Łączna ilość punktów 31/40
No, no nie źle. Dostała byś bardzo dobry - .

wtorek, 9 lutego 2010

Pati170

Najpierw metamorfoza dolki Pati170. Ocenę zrobię kiedy indziej, ale na pewno nie jutro- idę na dyskotekę (jupi).

Co ta ma być?!

Nie piszę z imienia ale jedna z ,, miłośniczek,, lalek chyba albo na pewno odwiedzała mój profil. Boystarfashion to mój klub a jej?! 

czwartek, 28 stycznia 2010

Hot Buys

Dziś w starplaza pojawił się nowy Hot Buys. jest to przepiękne różowe bolerko.
Aby je kupić wystarczy kliknąć TUTAJ.
Nazwa: Hot Buys Cardigan
Sklep: Pretty in Punk.
Cena: 10 stardolarów.

Jeśli szukacie...

Serdecznie zapraszam do star bazaru agatuskab. Jeśli chcecie do niego wejść kliknijcie TUTAJ.
Znajdziecie tam aż trzy strony Hot Buys. a oto jedna z nich ;





Hot Buys- Luty

Ostatnio w magazynie pojawiła się zapowiedź o Hot Buys- Luty. Admin się postarał bo wszystkie są wyjątkowo ładne. Może z wyjątkiem tej czarnej bluzki na ramiączkach.
Będę się starała pisać notki codziennie <3.

wtorek, 26 stycznia 2010

Hey wszystkim.! :D

Hey.! ^^
Od dziś będę prowadziła tego bloga razem z MIkilucky xd
Bardzo się ciesz, że dostałam tą propozycję :]
Litka1234 
Jeszcze chciałam zaprosić Was do mojego bloga :]
stardoll-litka1234.blogspot.com
Pozdrawiam. <3