Nick ; honia1222honia
Bardzo fajny makijaż- śliczny! Fryzura jest okey. Fajne kolczyki, nie lubię pasemek. Ta biała pasuje ale ta różowa?! Blee...! Ale wszystko razem daje niesamowity efekt!
10/10
Mogło być lepiej. Nawet fajne ciuchy- źle dobrane! Nie pasuje darmowy naszyjnik. No i ta pasemka. Wygląda na swój sposób ciekawie.
6/10
Okładka pół na pół. W środku? Mogłaś się bardziej postarać ale nie jest źle! Fajne gwiazdy. Ładne kolory miło się ogląda no ale cóż . . .
5/10
Ciuchy nie najlepsze. Całość wyszła . . . genialnie ! Pięknie po prostu pięknie !
10/10
Łączna ilość punktów 31/40
No, no nie źle. Dostała byś bardzo dobry - .








