Dziś w starplaza pojawił się nowy Hot Buys. jest to przepiękne różowe bolerko.
Aby je kupić wystarczy kliknąć TUTAJ.
Nazwa: Hot Buys Cardigan
Sklep: Pretty in Punk.
Cena: 10 stardolarów.
czwartek, 28 stycznia 2010
Jeśli szukacie...
Serdecznie zapraszam do star bazaru agatuskab. Jeśli chcecie do niego wejść kliknijcie TUTAJ.
Znajdziecie tam aż trzy strony Hot Buys. a oto jedna z nich ;
Znajdziecie tam aż trzy strony Hot Buys. a oto jedna z nich ;
Hot Buys- Luty
wtorek, 26 stycznia 2010
Hey wszystkim.! :D
Hey.! ^^
Od dziś będę prowadziła tego bloga razem z MIkilucky xd
Bardzo się ciesz, że dostałam tą propozycję :]
Litka1234
Jeszcze chciałam zaprosić Was do mojego bloga :]
stardoll-litka1234.blogspot.com
Pozdrawiam. <3
Od dziś będę prowadziła tego bloga razem z MIkilucky xd
Bardzo się ciesz, że dostałam tą propozycję :]
Litka1234
Jeszcze chciałam zaprosić Was do mojego bloga :]
stardoll-litka1234.blogspot.com
Pozdrawiam. <3
Reklama ?!

Wiecie może o co chodzi z tą reklama na stardoll?!
Kiedy na nią klikam przenosi mnie do medoll editor i nic!
Proszę pomóżcie jeśli wiecie o co chodzi. Myślałam z
to nowe fryzury ale nic.
Proszę o komentarze do bloga ;D
A na razie nie przyjmuję zgłoszeń do ocen i metamorfoz bo najpierw muszę uwinąć się z długą kolejką. Jeśli ona znacznie się skróci dopiero wznowię zgłoszenia.
to nowe fryzury ale nic.Proszę o komentarze do bloga ;D
A na razie nie przyjmuję zgłoszeń do ocen i metamorfoz bo najpierw muszę uwinąć się z długą kolejką. Jeśli ona znacznie się skróci dopiero wznowię zgłoszenia.
czwartek, 21 stycznia 2010
Nowa kolekcja
Kolejna Ocena
Nick; Litka1234
Bardzo Ci dziękuje za to, że się zalogowałaś ;**

Świetna fryzura- bardzo ją lubię, fajny makijaż choć cień jest trochę krzywo nałożony. Kolczyki? Mogą być. Wyszło fajnie.
9/10
Koszula wygląda super z tymi trampkami. Kolczyki i makijaż pasują. Strój ma ładne kolory. Bardzo mi się podoba.
10/10
Okładka jest skromna, ale mi się bardzo podoba ma miłe kolory. W środku jest mało zapełniony ale za to bardzo ładnie. Uzupełnij tylko strony i będzie OK ; )
6/10

Fajne otoczenie, ładne medoll, estetycznie wykonana, nie złe ubrania. Ale czemu bez butów?!
8/10
Łącznie punktów; 33/40
Bardzo Ci dziękuje za to, że się zalogowałaś ;**

Świetna fryzura- bardzo ją lubię, fajny makijaż choć cień jest trochę krzywo nałożony. Kolczyki? Mogą być. Wyszło fajnie.
9/10
Koszula wygląda super z tymi trampkami. Kolczyki i makijaż pasują. Strój ma ładne kolory. Bardzo mi się podoba.10/10
Okładka jest skromna, ale mi się bardzo podoba ma miłe kolory. W środku jest mało zapełniony ale za to bardzo ładnie. Uzupełnij tylko strony i będzie OK ; )6/10

Fajne otoczenie, ładne medoll, estetycznie wykonana, nie złe ubrania. Ale czemu bez butów?!
8/10
Łącznie punktów; 33/40
Ocenka
środa, 20 stycznia 2010
Wrócił !
poniedziałek, 18 stycznia 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)












