czwartek, 28 stycznia 2010

Hot Buys

Dziś w starplaza pojawił się nowy Hot Buys. jest to przepiękne różowe bolerko.
Aby je kupić wystarczy kliknąć TUTAJ.
Nazwa: Hot Buys Cardigan
Sklep: Pretty in Punk.
Cena: 10 stardolarów.

Jeśli szukacie...

Serdecznie zapraszam do star bazaru agatuskab. Jeśli chcecie do niego wejść kliknijcie TUTAJ.
Znajdziecie tam aż trzy strony Hot Buys. a oto jedna z nich ;





Hot Buys- Luty

Ostatnio w magazynie pojawiła się zapowiedź o Hot Buys- Luty. Admin się postarał bo wszystkie są wyjątkowo ładne. Może z wyjątkiem tej czarnej bluzki na ramiączkach.
Będę się starała pisać notki codziennie <3.

wtorek, 26 stycznia 2010

Hey wszystkim.! :D

Hey.! ^^
Od dziś będę prowadziła tego bloga razem z MIkilucky xd
Bardzo się ciesz, że dostałam tą propozycję :]
Litka1234 
Jeszcze chciałam zaprosić Was do mojego bloga :]
stardoll-litka1234.blogspot.com
Pozdrawiam. <3

Reklama ?!



Wiecie może o co chodzi z tą reklama na stardoll?!
Kiedy na nią klikam przenosi mnie do medoll editor i nic!
Proszę pomóżcie jeśli wiecie o co chodzi. Myślałam z to nowe fryzury ale nic.



Proszę o komentarze do bloga ;D
A na razie nie przyjmuję zgłoszeń do ocen i metamorfoz bo najpierw muszę uwinąć się z długą kolejką. Jeśli ona znacznie się skróci dopiero wznowię zgłoszenia.

czwartek, 21 stycznia 2010

Nowa kolekcja


Dość nie dawno w starplaza pojawiła się nowa kolekcja. Moim zdaniem jest okropna. Jeszcze nic z niej nie kupiłam a wy? Co o niej sądzicie, podoba wam się?
Na tym zdjęciu jest pokazana jej część. Mi tylko podobają się te rajstopy są one najnowszym Hot Buys.

~Pozdrawiam Ada.

Metamorfoza

Nick : Munner111


Podoba się ?!

Kolejna Ocena

Nick; Litka1234
Bardzo Ci dziękuje za to, że się zalogowałaś ;**


Świetna fryzura- bardzo ją lubię, fajny makijaż choć cień jest trochę krzywo nałożony. Kolczyki? Mogą być. Wyszło fajnie.
9/10

Koszula wygląda super z tymi trampkami. Kolczyki i makijaż pasują. Strój ma ładne kolory. Bardzo mi się podoba.
10/10

Okładka jest skromna, ale mi się bardzo podoba ma miłe kolory. W środku jest mało zapełniony ale za to bardzo ładnie. Uzupełnij tylko strony i będzie OK ; )
6/10


Fajne otoczenie, ładne medoll, estetycznie wykonana, nie złe ubrania. Ale czemu bez butów?!
8/10
Łącznie punktów; 33/40

Ocenka

Nick; 552Miley552

Fryzura zawsze mi się podobała, fajne kolczyki, makijaż skromny ładny. Całość? Wyszła świetnie.
10/10


Pomimo innych odcieni wyszło nawet nawet nie źle. Buty mi się podobają ale sukienka nie. Mam do tego kompletu bardzo mieszane zdanie.
7/10

Okładka niczego sobie ale nie najlepsza. W środku zapisane nie całe dwie strony. Z albumem mogło by być lepiej.
4/10


Medoll nie są najładniej ubrane. Miałaś fajny pomysł- nie najlepsze wykonanie. Za mało elementów. Ale całość nawet fajna.
8/10
Łączna ilość punktów 29/40
Zawaliłaś tym albumem : /

Metamorfoza

Nick : rydzka


środa, 20 stycznia 2010

Wrócił !


Nareszcie wrócił 1 stardollar codziennie . to jeszcze nie to co dawniej. Musimy najpierw wejść w Graj & Zarabiaj . Tam zarabiamy i cztery stardollary są na czas a jeden nie !

Metamorfoza


Metamorfoza lalki o nicku :

pinkholidey




poniedziałek, 18 stycznia 2010


Oto metamorfoza dolki Adalira .