wtorek, 9 lutego 2010

Pati170

Najpierw metamorfoza dolki Pati170. Ocenę zrobię kiedy indziej, ale na pewno nie jutro- idę na dyskotekę (jupi).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz