Najpierw metamorfoza dolki Pati170. Ocenę zrobię kiedy indziej, ale na pewno nie jutro- idę na dyskotekę (jupi).
wtorek, 9 lutego 2010
Co ta ma być?!
Nie piszę z imienia ale jedna z ,, miłośniczek,, lalek chyba albo na pewno odwiedzała mój profil. Boystarfashion to mój klub a jej?!
czwartek, 28 stycznia 2010
Jeśli szukacie...
Serdecznie zapraszam do star bazaru agatuskab. Jeśli chcecie do niego wejść kliknijcie TUTAJ.
Znajdziecie tam aż trzy strony Hot Buys. a oto jedna z nich ;
Znajdziecie tam aż trzy strony Hot Buys. a oto jedna z nich ;
Hot Buys- Luty
wtorek, 26 stycznia 2010
Hey wszystkim.! :D
Hey.! ^^
Od dziś będę prowadziła tego bloga razem z MIkilucky xd
Bardzo się ciesz, że dostałam tą propozycję :]
Litka1234
Jeszcze chciałam zaprosić Was do mojego bloga :]
stardoll-litka1234.blogspot.com
Pozdrawiam. <3
Od dziś będę prowadziła tego bloga razem z MIkilucky xd
Bardzo się ciesz, że dostałam tą propozycję :]
Litka1234
Jeszcze chciałam zaprosić Was do mojego bloga :]
stardoll-litka1234.blogspot.com
Pozdrawiam. <3
Reklama ?!

Wiecie może o co chodzi z tą reklama na stardoll?!
Kiedy na nią klikam przenosi mnie do medoll editor i nic!
Proszę pomóżcie jeśli wiecie o co chodzi. Myślałam z
to nowe fryzury ale nic.
Proszę o komentarze do bloga ;D
A na razie nie przyjmuję zgłoszeń do ocen i metamorfoz bo najpierw muszę uwinąć się z długą kolejką. Jeśli ona znacznie się skróci dopiero wznowię zgłoszenia.
to nowe fryzury ale nic.Proszę o komentarze do bloga ;D
A na razie nie przyjmuję zgłoszeń do ocen i metamorfoz bo najpierw muszę uwinąć się z długą kolejką. Jeśli ona znacznie się skróci dopiero wznowię zgłoszenia.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




