
Wiecie może o co chodzi z tą reklama na stardoll?!
Kiedy na nią klikam przenosi mnie do medoll editor i nic!
Proszę pomóżcie jeśli wiecie o co chodzi. Myślałam z
to nowe fryzury ale nic.
Proszę o komentarze do bloga ;D
A na razie nie przyjmuję zgłoszeń do ocen i metamorfoz bo najpierw muszę uwinąć się z długą kolejką. Jeśli ona znacznie się skróci dopiero wznowię zgłoszenia.
to nowe fryzury ale nic.Proszę o komentarze do bloga ;D
A na razie nie przyjmuję zgłoszeń do ocen i metamorfoz bo najpierw muszę uwinąć się z długą kolejką. Jeśli ona znacznie się skróci dopiero wznowię zgłoszenia.
to będą nowe fryzury więcej na moim blogu http://nowosci-na-stardollu.blogspot.com
OdpowiedzUsuń