czwartek, 21 stycznia 2010

Kolejna Ocena

Nick; Litka1234
Bardzo Ci dziękuje za to, że się zalogowałaś ;**


Świetna fryzura- bardzo ją lubię, fajny makijaż choć cień jest trochę krzywo nałożony. Kolczyki? Mogą być. Wyszło fajnie.
9/10

Koszula wygląda super z tymi trampkami. Kolczyki i makijaż pasują. Strój ma ładne kolory. Bardzo mi się podoba.
10/10

Okładka jest skromna, ale mi się bardzo podoba ma miłe kolory. W środku jest mało zapełniony ale za to bardzo ładnie. Uzupełnij tylko strony i będzie OK ; )
6/10


Fajne otoczenie, ładne medoll, estetycznie wykonana, nie złe ubrania. Ale czemu bez butów?!
8/10
Łącznie punktów; 33/40

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz