czwartek, 21 stycznia 2010

Nowa kolekcja


Dość nie dawno w starplaza pojawiła się nowa kolekcja. Moim zdaniem jest okropna. Jeszcze nic z niej nie kupiłam a wy? Co o niej sądzicie, podoba wam się?
Na tym zdjęciu jest pokazana jej część. Mi tylko podobają się te rajstopy są one najnowszym Hot Buys.

~Pozdrawiam Ada.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz