czwartek, 21 stycznia 2010

Ocenka

Nick; 552Miley552

Fryzura zawsze mi się podobała, fajne kolczyki, makijaż skromny ładny. Całość? Wyszła świetnie.
10/10


Pomimo innych odcieni wyszło nawet nawet nie źle. Buty mi się podobają ale sukienka nie. Mam do tego kompletu bardzo mieszane zdanie.
7/10

Okładka niczego sobie ale nie najlepsza. W środku zapisane nie całe dwie strony. Z albumem mogło by być lepiej.
4/10


Medoll nie są najładniej ubrane. Miałaś fajny pomysł- nie najlepsze wykonanie. Za mało elementów. Ale całość nawet fajna.
8/10
Łączna ilość punktów 29/40
Zawaliłaś tym albumem : /

1 komentarz:

  1. dziękuje spodziewałam się, że za album dostanę 0 sp i za scenerie tak samo :0 ponieważ robię to tylko dla starpunktów
    bardzo dzięękuję i pozdrawiam 552Miley552

    OdpowiedzUsuń