wtorek, 26 stycznia 2010

Reklama ?!



Wiecie może o co chodzi z tą reklama na stardoll?!
Kiedy na nią klikam przenosi mnie do medoll editor i nic!
Proszę pomóżcie jeśli wiecie o co chodzi. Myślałam z to nowe fryzury ale nic.



Proszę o komentarze do bloga ;D
A na razie nie przyjmuję zgłoszeń do ocen i metamorfoz bo najpierw muszę uwinąć się z długą kolejką. Jeśli ona znacznie się skróci dopiero wznowię zgłoszenia.

1 komentarz:

  1. to będą nowe fryzury więcej na moim blogu http://nowosci-na-stardollu.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń